امام جمعه اراک از حضور مردم در انتخابات تقدیر کرد

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی از حضور اقشار مختلف مردم این استان در انتخابات تقدیر کرد و گفت: برنده این حماسه ماندگار مردم هستند و امید می‌رود منتخبان با تعهد و توانمندی گام‌های بلندی در راستای توسعه و عزت کشور بردارند.

آیت‌الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» در این پیام که نسخه‌ای از آن روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده است: مهمترین مسئله در انتخابات درک عمیق سیاسی و گزینش اصلح است که ملت ایران آن را به بهترین شکل انجام دادند و بلوغ سیاسی خود را به نمایش گذاشتند.

در ادامه این پیام آمده است: دشمنان با تحریم و  تبلیغات سوء فشار مضاعفی را برای دلسردی مردم از حضور در انتخابات داشتند اما، ملت بصیر، انقلابی و دشمن شناس ایران اسلامی به خصوص استان مرکزی  بار دیگر با حضور معنادار و آگاهانه در پای صندوق‌های رای معادلات  دشمن را برهم زده و نشان دادند که بر روی ارمان‌های انقلاب اسلامی تاکید دارند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: مشارکت مردم در انتخابات نمایه شعور سیاسی و فکری مردم بود وملت انقلابی ایران با ارایشان اعلام کردند که نمی‌گذارند دشمنان بین آنان و حاکمیتشان فاصله ایجاد کنند و همواره در تصمیم‌سازی و پیشبرد امور کشور سهیم خواهند بود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در ادامه این پیام آورده است: ملت غیرتمند ایران اسلامی یک بار دیگر با حضور خود در انتخابات ۲۸ خرداد، عشق و ارادت خود را به نظام اسلامی نشان دادند که این حضور گسترده وظیفه منتخب مردم به عنوان ریاست جمهوری و منتخبان شوراهای اسلامی را سنگین می کند و دولت آینده باید تمام تلاش خود را برای تقویت بنیه معیشتی مردم و توسعه همه‌جانبه میهن اسلامی به‌کار بگیرند.

وی در بخش دیگری از این پیام از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات در  ستاد انتخابات استانشامل فرمانداران، بخشداران و اعضای هیات های اجرایی و نظارت، بازرسان، عوامل اجرایی، عوامل امنیتی، انتظامی و نظامی و اصحاب رسانه و  نامزدها و حامیان آنان تشکر کرد.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای سلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه جاری برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha