مشارکت حدود ۵۲ درصدی مردم قزوین در انتخابات ۲۸ خرداد

قزوین- ایرنا- رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: ۴۹۲ هزار و ۸۱۵ شهروند قزوینی در انتخابات ۲۸ خرداد ماه پای صندوق‌های رای رفته و مشارکت نزدیک به ۵۲ درصدی را رقم زدند.

منوچهر حبیبی صبح شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: ۹۴۵ هزار و سه نفر از شهروندان استان قزوین در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا واجد شرایط رای دهی بودند.

وی به میزان مشارکت به تفکیک شهرستان ها اشاره کرد و گفت: میزان مشارکت در آوج ۲۵ هزار و ۶ نفر، در آبیک ۴۴ هزار و ۱۲۰ نفر، در بویین زهرا ۶۶ هزار و ۵۶۵ نفر، در البرز ۷۵ هزار و ۱۲۳ نفر، در تاکستان ۷۸ هزار و ۵۵۶ و در قزوین ۲۰۳ هزار و ۳۹۵ نفر بوده است.

رییس ستاد انتخابات استان قزوین اظهار داشت: با تلاش ویژه دست اندرکاران اجرایی، بازرسی و نظارت و انتظامی شاهد انتخاباتی سالم و امن و با کم ترین مشکل در استان بودیم.

وی از حضور خوب مردم استان قزوین در پای صندوق های رای قدردانی کرد و گفت: شهروندان قزوینی نشان دادند در هر شرایطی به تکلیف خود عمل می کنند و انقلاب و میهن خود را دوست دارند و همواره حضوری فعالانه در صحنه دارند.

حبیبی خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق های  در این شرایط بار دیگر دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب را مایوس و ناامید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha