رئیس هیات بازرسی: ۳۵۰ تخلف انتخاباتی مراغه به صورت تلفنی گزارش شده است

مراغه- ایرنا- رییس هیات بازرسی انتخابات مراغه گفت: ۳۵۰ تخلف به صورت تلفنی به هیات بازرسی شهرستان گزارش شده که بیشتر آنها مربوط به خرید و فروش رای و تبلیغ طرفداران کاندیداها جلو شعبه‌های اخذ رای است.

مینا گلی‌پور بامداد شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از دریافت گزارش تخلف‌ها، اعضای هیات بازرسان با همراهی عوامل اجرایی موارد را بررسی و برای تخلف‌های محرز، صورتجلسه تنظیم کردند و پرونده تشکیل دادند.

وی اضافه کرد: هیات بازرسی شهرستان از اول صبح و پیش از آغاز رای‌گیری در محل شعبه‌های اخذ رای حضور پیدا کردند و امروز هیچ صندوقی بدون بازرس نبود.

وی بیان کرد: سربازرسان نیز به طور متوسط پنج مورد از شعبه‌های اخذ رای را مورد بازدید قرار داده‌ و نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام کرده‌اند.

رئیس هیات بازرسی انتخابات مراغه افزود: همچنین سربازرسان از تمامی صندوق‌های اخذ رای در روستاهای شهرستان حداقل یکبار بازدید کرده‌اند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در حال برگزاری بوده و بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات وزارت کشور روند رای‌گیری در شعبه‌های شهری تا ساعت ۲ بامداد (۲۹ خردادماه) تمدید شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha