فرماندار :شعب انتخابات در شهرستان رامهرمز همچنان باز و فعال هستند

اهواز - ایرنا - فرماندار رامهرمز گفت: برگزاری انتخابات در این شهرستان همچنان ادامه داشته و در هیچ یک از شعب به روی مردم بسته نشده است.

هرمز بهاروند بامداد شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: اخبار منتشرشده در فضای مجازی در مورد بسته شدن شعب انتخاباتی به روی مردم اصلا صحت ندارد وانتخابات همچنان با استقبال پرشور مردم در جریان است.

وی به استقبال پرشور مردم این شهرستان در این دوره ازانتخابات اشاره کرد و گفت: روند انتخابات به آرامی و بدون هیچ مشکلی در شهرستان برقرار است.

سرپرست فرمانداری رامهرمز گفت: به لحاظ تعرفه رای هیچ مشکلی نداریم و پیش بینی می کنیم مشارکت مردمی در شهرستان به میزان ۷۰ درصد باشد.

وی افزود: ۱۴۲ صندوق اخذ رای در شهرستان کار رای گیری از مردم را انجام می دهند.

این دوره از انتخابات در ۸۷ نقطه شهری برای ۴۷۹ کرسی شورای اسلامی شهر در خوزستان برگزار می‌شود؛ همچنین انتخابات شوراهای روستایی در ۲ هزار و ۲۲۴ نقطه روستایی برای تعیین تکلیف ۶ هزار و ۹۳۸ کرسی خواهد بود.

بر اساس آخرین گزارش ستاد انتخابات خوزستان، هم اکنون تعداد نامزدهای دارای کد شوراهای شهر سه هزار و ۳۳۷ نفر و تعداد نامزدهای دارای کد شوراهای روستایی ۱۲ هزار و ۸۷۳ نفر است.

چهار هزار و ۱۸۳ شعبه اخذ رای در خوزستان پیش بینی شده که ۲ هزار و ۲۹۶ شعبه از آنها شهری و یک هزار و ۸۸۷ شعبه روستایی است.حدود یک صد هزار نفر نیز کار برگزاری انتخابات را در خوزستان انجام می‌دهند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (جمعه) بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. در این دوره از انتخابات عبدالناصر همتی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن رضایی میرقائد و سید ابراهیم رئیسی به عنوان چهار رقیب حضور دارند و مورد قضاوت ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار واجد شرایط حضور در انتخابات قرار می گیرند که از این تعداد یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ رای اولی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha