طرح‌های شهرک‌های صنعتی در قزوین ۲۰ هزار شغل پایدار ایجاد می‌کند

قزوین -ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت:طرح‌های پایه ریزی شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بیش از ۲۰ هزار اشتغال پایدار در قزوین ایجاد می‌کند.

حمیدرضا خانپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال ورود صنایع بزرگ خودروسازی را به استان در برنامه داریم و با چهار خودرو ساز بزرگ در این زمینه صحبت و مذاکره کرده ایم.
خانپور گفت: یک یا دو مورد از این صنایع، کار خود را در نیمه اول سال جاری شروع خواهند کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با توجه به حضور صنایع قطعه سازی در استان، فعالیت کلونی های خودروسازی در استان ضروری است و شبکه ای از اشتغال پایدار را در استان ایجاد خواهد کرد.
این مسوول گفت: در آینده نزدیک استان قزوین مشکل بیکاری نخواهد داشت و اشتغال خط تولید خود را از سرریز استانهای همجوار تامین می‌کند.
خانپور گفت: با توجه به این موضوع، توسعه آموزش های مهارتی را برنامه ریزی کرده ایم و با دستگاه‌های مرتبط از جمله فنی و حرفه‌ای مذاکرات لازم صورت گرفته است.
وی افزود:خوشبختانه همراهی و همکاری خوبی در این زمینه در سطح استان برقرار است و تمام تلاش مسوولان اقتصادی  و ظرفیت کارگروه های اقتصادی و ستاد اقتصاد مقاومتی استان بسیج شده اند تا طرح های تولیدی استان سریعتر به نتیجه برسند و اشتغال پایدار در استان به ثمر بنشیند.
استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی و بیش از ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha