فرمانده انتظامی کرمانشاه: انتخابات با نظم و امنیت در حال برگزاری است

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی کرمانشاه روند برگزاری انتخابات را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هیچ‌ مشکل امنیتی در روند برگزاری انتخابات در سطح استان گزارش نشده است.

به گزارش سردار «علی‌اکبر جاویدان» جمعه شب در ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این دوره از انتخابات شاهد شور بسیار مطلوب مردم انقلابی ایران برای استقبال از حماسه انتخابات بودیم.

وی افزود: به منظور برقراری امنیت شعب اخذ رای در این دوره از انتخابات همکاری بسیار مطلوبی بین دستگاه قضایی، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی و دیگر ارگانهای مربوطه برقرار شد که در نهایت به برقراری نظم و امنیت انجامید.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه تمام شعب اخذ رای در استان کرمانشاه در امنیت کامل به فعالیت خود ادامه دادند گفت: امنیت حاکم در این دوره از انتخابات و حضور مردم ایران اسلامی منجر به حضور باشکوه شد.

سردار جاویدان با تاکید بر اینکه در این دوره از انتخابات هیچ مشکل امنیتی در سطح استان مشاهده نشد، گفت: ۶ هزار نفر از نیروهای انتظامی، سپاه و بسیج به منظور تامین امنیت شعب اخذ رای به‌کارگیری شدند و ۲ هزار نیروی پشتیبانی نیز در آماده باش هستند.

وی اعلام کرد: تمهیدات ترافیکی و امنیتی لازم برای زمان شمارش و تجمیع آرا و پس از اعلام‌ نتایج اندیشیده شده است و به نظر نمی رسد مشکلی نیز از این به بعد داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه پلیس های تخصصی نیز در این دوره از انتخابات به کارگیری شدند، گفت: نیروهای پلیس تاکنون به هر نوع گزارش در رابطه با تخلفات انتخاباتی رسیدگی کردند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور امروز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha