رئیس ستاد انتخابات کرمانشاه: گمانه‌زنی نتیجه انتخابات ممنوع است

کرمانشاه- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تاکید کرد هرگونه گمانه‌زنی در رابطه با نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

«حسین خوش‌اقبال» جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مستقر در ستاد انتخابات استان کرمانشاه اظهار داشت: نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تنها از سوی ستاد انتخابات اعلام می شود و هرگونه گمان زنی در این زمینه تخلف است.

وی تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه دستگاه های نظارتی با  موضوع برخورد و فرد خاطی را به دستگاه قضایی معرفی خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از مردم خواست به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نداشته باشند و اخبار مربوطه را تنها از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات و رسانه های رسمی دنبال کنند. 

خوش اقبال در بخش دیگری از صحبت های خود روند برگزاری انتخابات در سطح استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مردم استان تا این لحظه از انتخابات حضوری پررنگ پای صندوق های رای داشتند که روندی مطلوب است.

وی تاکید کرد: به نظر می‌رسد تا پایان زمان رای گیری رفته رفته بر میزان مشارکت مردم در انتخابات افزوده شود.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور امروز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه نیز در حال برگزاری است.

در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha