یک روز انتخاباتی گرم و پرشور در قائمشهر

ساری – ایرنا – قائمشهری‌ها امروز جمعه برای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ، ششمین دوره شوراهای شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری حضوری گرم و پرشور در پای صندوق‌های رای داشتند.

به گزارش ایرنا، همه مردم از پیر تا جوان و با هر سلیقه  و افکاری با رعایت شیوه نامه پروتکل های بهداشتی در صحنه انتخابات حاضر شدند و به کاندیدای مورد نظر خود رای دادند. حضور در شعبات رای با خنک شدن هوا هم رو به افزایش گذاشته است.

برخی از شعبات اخذ رای در شهر و روستای قائمشهر که بعد از چند ساعت جمع آوری آراء تعرفه هایشان به اتمام رسیده بود، با آمدن به فرمانداری نسبت به دریافت تعرفه های بیشتر اقدام کردند.

 اکثر رای دهندگان مهم ترین علت ح ضورشان در انتخابات را وظیفه شرعی و به عشق رهبری اعلام کردند و بر این نکته تاکید داشتند که با شرکت در انتخابات امید دشمنان نظام را به یاس تبدیل خواهند کرد.

علی صادقی یکی از رای دهندگان قائمشهری بعد از انداختن رای خود در صندوق یکی از شعبات اخذ رای در شهر قائمشهر به خبرنگار ایرنا، گفت: در شرایط حساس کنونی کشور همه باید پای کار باشند چرا که ما مدیون خون شهدا هستیم و باید به آرمان های انقلاب اسلامی پایبند باشیم.

وی افزود : امیدوارم همه افرادی که واجد شرایط رای دادن هستند در این عرصه حضور یابند . امیدوارم تا مردم این خطه از کشورم بتوانند حماسه جاودانه دیگری را رقم بزنند.

محمد مهدی اسکندری یکی از رای اولی های قائمشهری هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : به عشق رهبر، حاج قاسم سلیمانی و شهدا در انتخابات شرکت کرده ام.

وی افزود : به دلیل حس وطن دوستی و برای عاقبت به خیر شدن این مملکت در انتخابات شرکت کرده ام تا با حضورم در این عرصه بتوانم مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنم.

مهدی اسکندری با اعلام اینکه با بررسی های به عمل آمده به فردی اصلح رای داده است ، گفت : امیدوارم فردی که سکان کشور را چه در عرصه ریاست جمهوری و چه عرصه مدیریت شهری شورای شهر را برعهده می گیرد دلسوز نظام و شهر باشند تا بتوانیم شاهد آبادانی شهرمان باشیم.

یکی از بانوان قائمشهری هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است ، گفت : بنده در ابتدا فدای رهبر و سپس ملت شریف ایران می شوم ، بنا بر این به کوری چشم دشمنان در صحنه انتخابات شرکت کرده ام تا مشت محکمی بر دهانشان بکوبم.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در همه عرصه های انتخابات شرکت کرده است ، افزود  : مشکلات اقتصادی هیچگاه ما را از نظام دلسرد نکرده است بلکه بیشتر سعی کرده ایم تا با درک درست ، این مشکلات را به شکل های گوناگون رفع کنیم.

ام البنین کیانی یکی دیگر از بانوان قائمشهری هم در گفت و گو با خبرگار ایرنا با بیان اینکه بر اساس انجام وظیفه شرعی پای صندوق رای حاضر شده ف گفت : رای هر فرد برای سرنوشت کشور موثر است و امیدوارم فردی که انتخاب می شود با تقوا و پاکدست باشد .

وی افزود : امیدوارم هر فردی که انتخاب می شود به وعده هایش عمل کند، افزود: فردی که انتخاب می شود بهتر است به فکر جوانان باشد تا جوانان بیکار صاحب کار و همچنین کسانی که مستاجر هستند ، صاحب خانه شوند.

فرماندار شهرستان قائمشهر هم پس از بازدید از شعبه های رای به خبرنگار ایرنا گفت : خوشبختانه جو انتخاباتی در این شهرستان آرام است و شاهد حضور خوب مردم در پای صندوق های رای هستیم.

یحیی یوسف پور با اظهار این که تاکنون هیچ مشکل و اختلالی در روند انتخابات گزارش نشده است ، افزود : تاکنون بروز مشکل یا اختلال در شعبات اخذ رای دریافت نکرده ام و بازدیدهایی که داشتم نشان داد که مردم در فضایی آرام آراء خود را در صندوق های رای می اندازند.

قاتمشهر چهارمین شهرستان پرجمعیت مازندران پس از ساری ، بابل و آمل است. برای این دوره از انتخابات ۲۳۶ شعبه اخذ در انی شهرستان پیش بینی شده است که از ساعت هفت صبح در حال جمع آوری آرای مردم هستند.

۸۶۷ نامزد هم در انتخابات شوراهای شهر و روستا این شهرستان با هم به رقابت دارند که از این تعداد ۱۱۶ نامزد برای شهر قائمشهر و ارطه و بقیه برای روستاها هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha