مشارکت مردم در ساعات پایانی شب قوت می‌گیرد

قزوین - ایرنا - دبیر ائتلاف بزرگ پیروان ولایت استان قزوین گفت: حضور پرشور اقشار اجتماعی پای صندوق‌های رای نشان داده که بیش از ۵۰ درصد مردم در انتخابات مشارکت دارند.

محمدحسین شفیعی‌ها روز جمعه با اعلام این مطلب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خوشبختانه در استان قزوین شاهد هستیم که مردم حضور پررنگی را در پای صندوق‌های رای داشته‌اند و این روند از عصر جمعه تا پایان شب نیز ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه به طور حتم روند تکمیل مشارکت مردم در انتخابات این دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ساعات پایانی شب شتاب بیشتری به خود خواهد گرفت، تصریح کرد: مردم هوشمند، با بصیرت و انقلابی قزوین با حضور بیش از پیش خود در پای صندوق‌های رای حماسه دیگری را رقم خواهند زد.

این فعال سیاسی یادآور شد: از قبل نیز پیش بینی شده بود که مردم با وجود برخی مشکلات در حوزه معیشتی خود، تحت تاثیر القائات دشمنان نظام قرار نخواهند گرفت و خط خود را با مشارکت حداکثری در پای آرای انتخاباتی از دشمنان نظام و انقلاب جدا خواهند کرد.

شفیعی‌ها در خصوص شکست منافقان در مایوس کردن مردم برای شرکت در انتخابات، اظهار داشت: حضور مردم در این دوره از انتخابات نشان داد که منافقان و دشمنان نظام و انقلاب در خارج از کشور پایگاهی بین مردم ندارند؛ البته خود دشمنان نیز به این موضوع بارها اقرار کرده‌اند و معتقدند که در پروژه تحریم انتخابات شکست خورده‌اند.

دبیر ائتلاف پیروان ولایت استان قزوین با بیان اینکه بعد از انتخابات امسال مدل مخالفت دشمنان نظام و انقلاب تغییر خواهد کرد، گفت: منافقان متوجه شده‌اند که دیگر تبلیغات منفی آنها تاثیری در تحریم انتخابات ندارد و برای جبران این موضع مدل نگاه خود را به طور حتم تغییر خواهند داد.

شفیعی‌ها یادآور شد: مردم همیشه بین خط مخالفت خود و دشمن فاصله گذاشته‌اند و به این راحتی در بازی تفکرات و جنگ روانی معاندان نظام اسلامی قرار نمی‌گیرند، بنابراین حضور مردم امروز در پای صندوق‌های رای نماد دیگری از پیروزی ملت ایران در جمهوری اسلامی را نشان خواهد داد.

۹۴۵ هزار و سه نفر واجد شرایط رأی‌دهی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در قزوین هستند.

۹۶۴ داوطلب در ۲۸ شهر استان قزوین در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی با هم به رقابت می‌پردازند که ۸۶ درصد داوطلبان مرد و ۱۴ درصد آنها نیز زن هستند.

استان قزوین دارای ۶۷۹ روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای روستایی است که در این دوره چهار هزار و ۶۳۳ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هفت صبح امروز در سراسر کشور آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha