پویش دانشجویان علوم پزشکی کردستان برای انتخابات کشوری شد

سنندج‌ - ایرنا - مسوول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: پویش مدافعان حرم با تاسی از وصیت نامه مرد میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که فرمود امروز جمهوری اسلامی حرم است را شروع کرده و به صورت کشوری منتشر کردیم و در سطح کشور گسترده شد.

علی نوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حسب دستور رهبر معظم انقلاب که فرمودند تک تک آحاد مردم خودشان را موظف بدانند که در انتخابات شرکت می‌کنند دیگران را هم به شرکت در انتخابات دعوت کنند، ما این پویش را راه‌اندازی کردیم.

وی یادآور شد: بسیجیان دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کردستان برخود لازم دانستند قدمی در این راه برداشته و پویش مدافعان حرم را با تاسی از وصیت نامه مرد میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز کنند.

نوری افزود: این پویش با استقبال دوستان و بزرگواران در سراسر کشور همراه شد و طیف وسیعی از افراد به این جمع پیوستند و حمایت کردند که لازم است از همه این افراد کمال تقدیر و تشکر را به عمل آوریم.

وی اضافه کرد: سازمان بسیج دانشجویی کشور، هسته مرکزی بین الملل سازمان بسیج دانشجویی ، مسوولین،دانشجوها و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی کردستان، ناحیه  بسیج دانشجویی استان کردستان، ناحیه  بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی، بسیج دانشجویی دانشگاه سراسری کردستان، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کردستان برخی از تشکل‌هایی هستند که به این پویش پیوستند.

نوری گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، علوم پزشکی کرمان، جندی شاپور دزفول، دانشجویان شهرستان بوشهر، دانشگاه پیام نور سقز برخی دیگر از تشکل‌های حاضر در این پویش بودند.

وی اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه آزاد واحد قائم شهر، دانشگاه تربیت مدرس شهید رجایی تهران و بسیاری از مردم کشورمان از اقصی نقاط ایران عزیزمان با این پویش همراه شدند.

 مسوول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کردستان اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند به آدرس https://formafzar.com/form/rfabg در این پویش شرکت کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha