ترافیک سنگین رای دهندگان در پیاده رو های منتهی به حسینیه ارشاد

تهران - ایرنا- حضور گسترده رای دهندگان در حسینیه ارشاد ترافیک سنگینی را در معابر منتهی به این شعبه ایجاد کرده است.

به گزارش ایرنا؛ با نزدیک شدن به ساعات پایانی اخذ رای در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و  انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان و شورای اسلامی بر حجم حضور مردم در شعبه مستقر در حسینیه ارشاد افزوده می شود.

ترافیک سنگین در معابر  منتهی به این حسینیه هم افزایش یافته است. 

صف رای‌دهندگان در حسینیه ارشاد همچنین بتدریج و با نزدیک شدن به غروب آفتاب و خنک‌تر شدن هوا در حال طولانی‌تر شدن است به گونه‌ای که آرام آرام به پیاده‌رو و بیرون از محل اخذ رای کشیده شده است.

پیش‌بینی‌ها این است که بسیاری از واجدین شرایط به مانند انتخابات‌های گذشته بعد از غروب آفتاب به شعبات رای‌گیری مراجعه کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خردادماه از ساعت ۷ صبح آغاز شد و براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.  سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha