هنرمندان اصفهانی: منتخبان ملت به وعده های خود عمل کنند

اصفهان-ایرنا- برخی از هنرمندان رشته‌های مختلف در اصفهان اظهار داشتند: منتخبان ملت به وعده های خود که زمان تبلیغات به مردم دادند عمل کنند.

به گزارش ایرنا، سه هزار و ۴۶۵ شعبه اخذ رای همزمان با سراسر کشور از ساعت هفت صبح امروز جمعه ۲۸ خرداد، کار رای‌گیری از شهروندان استان اصفهان را آغاز کرده‌اند. 

امید حیدری از هنرمندان صنایع دستی در رشته مینا کاری هنگام رای دادن در گفت و گو با ایرنا افزود: حضور مردم امروز در پای صندوق های رای تا به این لحظه خوب بود و این موضوع جای خوشحالی دارد.

وی با بیان اینکه افرادی که به عنوان منتخبان مردم انتخاب می‌شوند به قول‌ها و شعارهای انتخاباتی خود عمل کنند گفت: تولید ملی و مانع زدایی که رهبر معظم انقلاب روی آن تاکید داشتند در دولت آینده توجه شود تا اقتصاد کشور رشد کند.

وی با اشاره به اینکه لازم است که به صنایع دستی توجه شود افزود: اگر دولت به این میراث فرهنگی و تاریخی ایران نگاه ویژه داشته باشد هنر ایرانی در جهان خواهد درخشید.

وی افزود: از هنرمندان صنایع دستی حمایت شود تا مشکلات اقتصادی نداشته باشند.

آرزو اقبالی از هنرمندان رشته قالی بافی نیز به ایرنا گفت: از دولت آینده توقع حمایت از بانوان هنرمند به خصوص رشته قالی بافی را دارم.

وی با بیان اینکه مهمترین مساله معیشت مردم است اظهار داشت: اقتصاد، اشتغال و مسکن مورد توجه منتخبان مردم در آینده باشد.

وی همچنین خواستار اعطای وام‌های کم بهره برای پیشبرد و گسترش هنرهایی شد که می‌توانند اشتغال ایجاد کنند.

فردی که خود را عباسی معرفی کرد و از هنرمندان رشته نمایش در اصفهان بود در پای صندوق رای به ایرنا گفت: برای اینکه در سرنوشت کشورم سهیم باشم و حق خود را ادا کرده باشم رای دادم.

وی گفت: امیدوارم فردی که مسند ریاست جمهوری را بر عهده می‌گیرد به هنرمندان توجه ویژه داشته باشد و افرادی نیز که منتخب شوراهای شهر و روستا می‌شوند برای پیشبرد و پیشرفت شهر در همه بخش‌ها تلاش کنند.

عباسی گفت: همه دنیا چشم به انتخابات ایران دوخته است و باید محکم و استوار از کیان کشور مثل ۸ سال دفاع مقدس، دفاع کنیم.

وی مشکلات کشور در بخش‌های مختلف را مهم خواند و افزود: نباید به خاطر برخی نارسایی‌ها ناامید شد بلکه باید محکم گام برداشت.

در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری، یک‌هزار و ۱۱۴ شعبه اخذ رای در شهرستان اصفهان فعالیت دارند.

شمار واجدان شرایط رای دادن در شهرستان اصفهان یک میلیون و ۱۳۰ هزار و ۵۲۶ نفر است.

جمعیت شهرستان اصفهان براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ حدود ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر بوده‌است‌.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha