پیام تسلیت رییس بنیاد شهید در پی درگذشت مادر شهیدان «اسدی خانوکی»

تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم حور نسا عرب نژاد خانوکی» مادر گرامی شهیدان معزز «حسین، حسن و عبدالرضا اسدی خانوکی» و آزاده و جانباز سرافراز «حبیب‌اله اسدی خانوکی» از استان کرمان را تسلیت گفت.

به گزارش روز جمعه ایرنا  از  «ایثار»،  سعید اوحدی خطاب به خانواده محترم شهیدان گرانقدر اسدی خانوکی گفت : ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.

درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم حور نسا عرب نژاد خانوکی» مادر گرامی شهیدان معزز «حسین، حسن و عبدالرضا اسدی خانوکی» و آزاده و جانباز سرافراز «حبیب اله اسدی خانوکی» از استان کرمان را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.

بی‌شک ایمان و اراده راستین این شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش این بانوی ارجمند در جهت تربیت اسوه‌های جهاد و مقاومت بی‌بدیل است. مادر والامقامی که با افتخار به شهادت فرزندان عزیز خویش، در ادامه راه آن شهدای معظم با اعتقادی راسخ استقامت و پایداری نمودند و به‌یقین از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار غم‌انگیز است.

از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.
1352

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha