مدیرعامل پرسپولیس: مسوولان قدر این حضور پرشور را بدانند

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هر جایی که لازم بوده، مردم حضور پرشور و فعال داشته‌اند و حالا نوبت دولتمردان است که پاسخ مناسبی به این همه وفاداری بدهند.

جعفر سمیعی که برای شرکت در انتخابات در مسجد النبی نارمک حضور یافته بود در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تصریح کرد: آنچه من می بینم نشان از مشارکت بالای مردم و جوانان دارد، مردمی که هر زمان و هر فضایی که لازم بوده با حضور پرشور خود نشان داده‌اند پای نظام و انقلاب ایستاده اند و حالا نوبت مسوولان است که پاسخ درستی به این حضور پرشور بدهند.

وی ادامه داد:بدون شک این حضور دست آوردهای خوبی برای ما خواهد داشت، چه در عرصه داخلی و چه در عرصه بین المللی. امیدوارم فرد اصلحی که منتخب ملت است پای وعده های انتخاباتی خود بایستد و برای اعتلای کشور گام های موثری بردارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: فردی که برای ریاست جمهوری وارد عرصه انتخابات می شود، مطالعه و برنامه ریزی کرده است و شناخت خوبی نسبت به امور دارد، مردم ایران هم ثابت کرده‌اند پای نظام و انقلاب هستند و امیدوارم مسوولان قدر این حضور را به خوبی بدانند.

سمیعی در مورد بازی پرسپولیس با تراکتور در سوپرجام هم گفت: تیم در شرایط خوبی است و بازیکنان برای پیروزی مصمم هستند. امیدوارم روز یکشنبه بازی خوبی را شاهد باشیم و جام دیگری را به هواداران تقدیم کنیم.

به گزارش ایرنا، 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خردادماه از ساعت ۷ صبح آغاز شد و براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.  سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha