فرماندار: مشارکت هرسینی‌ها در انتخابات تا ساعت ۱۶ از ۳۵ درصد گذشت

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان هرسین با اشاره به حضور پرشور مردم این شهرستان در پای صندوق‌های رأی‌گیری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها اظهار کرد: آمارها نشان می‌دهد که میزان مشارکت مردم تا ساعت ۱۶ امروز بین ۳۵ تا ۴۰ درصد بوده‌ است.

«عبادالله کجوریان» روز جمعه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به کارنامه درخشان مردم شهرستان هرسین و حضور پررنگ آن‌ها در صحنه‌های مختلف سیاسی، انتظار می رود که با خنک شدن هوا میزان مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای هم گسترده‌تر شود.

او عنوان کرد: ۷۰ شعبه اخذ رای در بخش مرکزی شهرستان و ۳۲ شعبه در بخش بیستون پذیرای حضور مردم شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند.

کجوریان با بیان این‌که تاکنون هیچ مشکل خاصی در روند برگزاری انتخابات در سطح شهرستان وجود نداشته‌است، گفت: جز برخی موارد جزئی که در سطح خود شهرستان مرتفع شده تاکنون مشکل خاصی که قابل انتقال به مرکز استان باشد، وجود نداشته‌ است.

فرماندار: مشارکت هرسینی‌ها در انتخابات تا ساعت ۱۶ از ۳۵ درصد گذشت
فرماندار شهرستان هرسین

فرماندار شهرستان هرسین درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز گفت: تمام نکات و شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت و ستاد مرکزی انتخابات با نظارت بازرسان شبکه بهداشت و هلال‌احمر شهرستان هرسین به‌خوبی اجرا می‌شود.

کجوریان در پایان ابراز امیدواری کرد که انتخابات امروز با سلامت و امنیت کامل و با حضور پرشور مردم به سرانجام برسد و موجب اقتدار کشور شود.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور امروز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه در حال برگزاری است.

در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha