حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام است

تهران - ایرنا - ناوگروه نیروی دریایی ارتش از اقیانوس اطلس اعلام کرد: رجاء واثق داریم که ملت قهرمان ایران با حضور پرشور و شعور خود در صحنه انتخابات، مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام و انقلاب خواهند زد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرماندهان و کارکنان هفتادو هفتمین ناوگروه اعزامی نیروی دریای ارتش مستقر در شمال اقیانوس اطلس روز جمعه در پیامی همدلی و همراهی خود را با آحاد مردم ایران درخصوص مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ اعلام کردند.

در متن پیام ارسالی از رزمندگان ناوگروه اعزامی به اقیانوس اطلس شمالی خطاب به ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی آمده است: ناوگروه نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن تمام ایرانی سهند و ناوبندر مکران برابر تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر حضور قدرتمند در آب‌های آزاد و بین‌المللی و برابر دستورات سلسله مراتب هم اکنون با اقتدار و صلابت در شمال اقیانوس اطلس در مسیر دریانوردی است و پرچم جمهوری اسلامی ایران را با هدف اعلام پیام صلح و دوستی به کشورهای دنیا کیلومترها دورتر از میهن اسلامی به اهتزار درآورده است.

این پیام خاطرنشان کرد: گرچه سربازان شما در ناوگروه هفتاد وهفت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اقیانوس اطلس به دلیل دوری از ایران عزیز، از نعمت مشارکت در انتخابات بعنوان تبلور جمهوریت و مردمسالاری دینی نظام مقدس جمهوری محرومند، اما رجاء واثق داریم که ملت قهرمان ایران با حضور پرشور و شعور خود در صحنه انتخابات، مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام و انقلاب خواهند زد.

رزمندگان ناوگروه اعزامی به اقیانوس اطلس شمالی عنوان کردند: این پیام از مدافعان و حافظان امنیت ایران اسلامی عزیز در طولانی‌ترین ماموریت دریایی در حالی برای شما هموطنان عزیز ارسال می‌شود که پرچم خوشرنگ کشورمان بر فراز ناو تمام ایرانی سهند و ناوبندر مکران در اهتزاز است و با یاد شهیدان عزتمدارمان، پهنه اقیانوس‌ها را با نام ایران عزیز و با اقتدار شایسته ایرانی می‌پیماییم.

این پیام یادآور شد: بعنوان حافظان منافع ایران اسلامی در آب‌های دوردست از آحاد ملت شریف و قهرمان ایران در اقصی نقاط کره خاکی می‌خواهیم تا با مشارکت خود، پشتیبان سربازان خود هزاران کیلومتر دورتر از خاک پاک ایران باشند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز - جمعه ۲۸ خرداد ماه- از ساعت ۷ صبح آغاز شد و براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در صورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha