امیر سرتیپ واحدی: کارکنان نیروی هوایی ارتش در خدمت نظام مقدس هستند

تهران - ایرنا - جانشین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه حضور پرشور ملت فهیم ایران در انتخابات در تامین امنیت ملی کشور تاثیر به سزایی دارد، گفت: کارکنان نیروی هوایی ارتش گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش ایرنا از نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی روز جمعه با حضور در محل اخذ رای گیری فرماندهی آموزش های هوایی شهید خضرایی با بیان اینکه نیروی هوایی همیشه خط شکن بوده و در پیروزی انقلاب نقش ویژه‌ای داشته است، اظهار کرد: کارکنان نیروی هوایی ارتش از قبل شروع انقلاب تا به امروز  نسبت به مسائل روز کشور کاملاً آشنا و بصیر بوده و هستند و امروز نیز گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی با بیان اینکه حضور پرشور ملت فهیم ایران در انتخابات در تامین امنیت ملی کشور تاثیر بسزایی دارد، افزود: برای اینکه شاهد انتخاباتی پر شور و مؤثر باشیم و توطئه ها از بین برود باید با حضور گسترده و پر رنگ در انتخابات نقش آفرینی کنیم.

امیر سرتیپ واحدی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند، انتخابات از مهم ترین مظاهر مردم سالاری دینی است و رأی مردم و انتخابات در نظام مردم سالاری دینی بسیار مهم است تصریح کرد: کشور ما امروز به برکت انقلاب و خون شهدا، دارای نظامی مردمی است که مردم سالاری دینی در آن موج می زند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز جمعه ۲۸ خرداد ماه از ساعت ۷ صبح آغاز شد و براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.

سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند.

1071

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha