امام جمعه رامهرمز:حضور پرشور مردم درانتخابات امنیت ملی را تضمین می‌کند

اهواز - ایرنا - امام جمعه شهرستان رامهرمز گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات امنیت و اقتدار ملی را تضمین کرده، و باعث برهم خوردن نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی خواهد شد.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام سیداسماعیل موسوی روز جمعه پس از ریختن رای خود در صندوق رای انتخابات ریاست جمهوری  و شورای اسلامی شهر و روستا در رامهرمز بیان کرد:هر جا که مردم در عرصه حضور داشته باشند نقش بی بدیلی ایجاد کرده و یکی از عرصه‌های مهم، حضور در انتخابات است. 

وی افزود: انتخابات باعث می شود که نقشه‌های دشمنان برآب و رویکرد دشمن نسبت به نظام و انقلاب اسلامی تغییر یابد.

امام جمعه رامهرمز بیان کرد: وقتی دشمنان می‌بینند که مردم همراه انقلاب و نظام خود هستند به طور قطع تاکتیک خود را تغییر می‌دهند.

وی با بیان اینکه اگر انتخابات همراه با حضور حداکثری و انتخاب اصلح باشد آثار بسیاری زیادی در بر خواهد داشت افزود: به حول و قوه الهی پیش بینی می‌شود که مردم رامهرمز در کنار دیگر مردم کشور با حضور حداکثری در عرصه انتخابات، حماسه دیگری را خلق کنند.

حجت‌الاسلام موسوی گفت: حضور حداکثری مردم باعث می شود که فرد منتخب با اعتماد و قدرت بیشتری پای کار باشد.

امام جمعه رامهرمز با بیان اینکه مردم شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی روز موکول نکنند افزود: رییس جمهوری آینده باید از توان و استعداد کشور به نفع مردم استفاده کند که این اقدام با انتخاب فرد اصلح امکان پذیر است.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری، از ساعت هفت روز جمعه ۲۸ خرداد آغاز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha