مشارکت پررنگ نایینی‌ها در انتخابات

اصفهان-ایرنا- مردم نایین، امروز جمعه همگام با سایر هموطنان با گام‌های استوار و محکم در شعبه‌های اخذ رای حاضر شدند تا باردیگر اقتدار ملی کشور را به جهانیان نشان دهند.

به گزارش ایرنا، بسیاری از مردم نایین با دردست داشتن شناسنامه‌های خود، برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شعبه‌های اخذ رای این شهرستان حاضر شدند تا باردیگر عزت و سربلندی ایران را در منظر جهانیان به ثبوت برسانند.

امروز علاوه بر پیر و جوان، ‌زن و مرد، ‌بسیاری از دختران و پسران بالای ۱۸ سال نیز برای حفظ عزت و افتخار ایران در صحنه حاضر شدند و برغم تبلیغات رسانه‌های غربی که تلاش می کردند مردم را از مشارکت در انتخابات برحذر بدارند، در مراکز رای گیری حضوری پررنگ پیدا کردند که انتظار می‌رود این حضور همچنان تا پایان زمان رای گیری در ساعت ۲۴ جمعه شب ادامه داشته باشد.

به اعتقاد کارشناسان، همراهی و حضور مردم ایران از ساعت هفت امروز در حوزه‌های انتخابیه نشان از پایبندی ملت به ارزش های انقلاب اسلامی و مشارکت در تعیین سرنوشت خود دارد.

در این میان نکته قابل توجه، استفاده رای دهندگان نایینی از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برای پیشگیری از شیوع ویروس کروناست ضمن اینکه عوامل اجرایی انتخابات هم همگام با مردم، شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری امروز جمعه ۲۸ خرداد در سراسر کشور در حال برگزاری‌ است.

شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha