حضور عروس و دامادی یزدی در شعبه اخذ رای

یزد- ایرنا - زوج جوان یزدی نخستین روز زندگی مشترک خود را با شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا، با رای دادن به نامزد اصلح مورد نظرشان آغاز کردند.

به گزارش ایرنا این عروس و داماد روز جمعه  با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شعبه اخذ رای مسجد روضه محمدیه یزد حضور یافتند و رای خود را در میان  تشویق مردم به صندوق انداختند.

محمد امیر فلاح و هانیه زارع حضور در پای صندوق رای را وظیفه خود عنوان و هدف از شرکت در انتخابات با لباس عروس و دامادی را اهمیت به سرنوشت شهر و کشورشان اعلام کردند.

داماد افزود: هرچند امروز روز سرنوشت ساز و حساسی در زندگی شخصی آنهاست،  اما، دوست داشتیم در روز تعیین سرنوشت سیاسی ایران عزیز نیز همگام با مردم کشورمان در انتخابات شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه تک تک رای افراد در تعیین سرنوشت کشور موثر است ،زیرا حضور در پای صندوق رای وظیفه ملی تمامی ایرانیان است.

همچنین در شهر بافق که  در ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق مرکز استان یزد قرار دارد یک عروس و داماد  هم با حضور در شعبه اخذ رأی امامزاده عبدالله (ع) این شهر رای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش ایرنا این زوج جوان در گفت و گو ی تلفنی با خبرنگار ایرنا دلیل حضورشان را در پای صندوق رای تجدید میثاق با آرمان های مقام معظم رهبری و شهیدان انقلاب اسلامی ذکر کردند.

این عروس و داماد افزودند: سعادت و خوشبختی خود و مردم را در گرو توسعه و پیشرفت کشور می دانند و از این رو در انتخابات شرکت کردند تا میهن اسلامی خود را سربلند کنند.

 ۹۶۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و ۹۵۳ شعبه هم برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان یزد منظور شد و ۷۳۳ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار  نفر جمعیت دارد که ۸۷ درصد در شهرها و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha