پیام امیدوار کننده اریکسون برای بازیکنان دانمارک

تهران - ایرنا - بازیکن تیم ملی فوتبال دانمارک که چندی پیش دچار ایست قلبی شده بود در پیامی به بازیکنان این تیم گفت: شما فوق‌العاده هستید.

به گزارش ایرنا، پس از آن که اریکسن در نخست تیمش در جام ملت‌های اروپا برابر فنلاند دچار ایست قلبی شد و شوک بزرگی را به تیم دانمارک و اهالی فوتبال وارد کرد، با تلاش کادر پزشکی حیاتی دوباره یافت اما نتوانست دانمارک را در یورو ۲۰۲۰ همراهی کند.

ستاره این تیم که از تصاویر تلویزیونی بازی هم تیمی‌های خود را دنبال می‌کند پس از باخت دوم تیمش برابر بلژیک در پیامی برای آن‌ها نوشت: شما فوق‌العاده بازی کردید.  

این شکست در شرایطی رقم خورد که دانمارک در این بازی گل اول بازی را به ثمر رساند اما در ادامه این دیدار ۲ بار دروازه خود را باز شده دید تا در نهایت دومین باخت خود را در این دوره از بازی‌ها تجربه کند.  ستاره تیم ملی دانمارک با وجود دومین شکست این تیم در یورو ۲۰۲۰ از عملکرد هم‌تیمی‌هایش مقابل بلژیک ابراز رضایت کرد.

تیم ملی دانمارک با قبول شکست برابر بلژیک صعودش به مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ را سخت کرد. دانمارک در نخستین بازی خود نیز یک بر صفر به فنلاند نتیجه را واگذار کرده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha