امام جمعه موقت سمنان: مردم را با باطل جلوه دادن عملکرد حق ناامید نکنید

سمنان- ایرنا- امام جمعه موقت سمنان با خطاب قراردادن برخی افراد که به زعم او فقط در صدد زیر سئوال بردن گذشته ها هستند گفت: این عده در صدد هستند با باطل جلوه دادن عملکرد حق و یا بزرگ نمایی اشتباهات گذشته، مردم را ناامید کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین مهدوی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان در مصلای این شهر ابراز داشت: مسئولان دولت آینده به جای پررنگ کردن نقطه ضعف‌ها باید به حل مشکلات بپردازند.

وی افزود: نامزدها بعد از انتخابات، تبلیغات و رقابت‌ها را به رفاقت و همراهی تبدیل کنند و کسانی که رای کافی نیاوردند، احساس خسارت نکنند بلکه به منتخب مردم کمک کنند.

امام جمعه موقت سمنان گفت: نتیجه رای ملت هرچه باشد برای همه مقدس است و این معنای دقیق مردم سالاری دینی است.

مهدوی‌نژاد با تبریک میلاد امام رضا (ع) ابراز داشت: نکته مهم در زندگی امام رضا (ع) این است که به دشمن مکار و حلیه‌گر خود اجازه سوء استفاده نداد.

وی افزود: انسان با درس از زندگی امام رضا (ع) فرامی‌گیرد نباید عملی انجام دهد که دشمن را شاد کند و به او اجازه بهره‌بری بدهد.

امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه ضرورت رای دادن در این دوره از انتخابات مسلم است گفت: مردم با علاقه پای صندوق‌های رای رفتند تا به دشمنان بگویند حرف یاوه آنان تاثیری در عزم مردم ندارد و شجاعانه انتخابات را پرشور رقم میزنند.

مهدوی‌نژاد گفت: مردم رای دادند تا به دشمنان بگویند نارضایتی‌ها از سوء مدیریت‌های داخلی و توطئه دشمنان خارجی است و نظام جمهوری اسلامی بین مردم مقبولیت دارد.

امام جمعه موقت سمنان افزود: دشمنان دست از تلاش نمی کشند و اگر سعی کردند شیرینی این انتخابات را مانند انتخابات سال ۸۸ به کام جامعه تلخ کنند، مردم آگاهانه اجازه شرارت و توطئه نمی دهند.

وی بیان کرد: در سال ۸۸ با توطئه خارج و اشتباه یا همفکری برخی از داخل، فتنه بزرگی به پا شد و فتنه گران انتخاباتی که با شرکت اکثریت جامعه بسیار شیرین برگزار شد را به کام مردم تلخ کردند.

مهدوی‌نژاد گفت: انتخابات جمهوری اسلامی ایران سالم ترین انتخابات دنیا است و تقلب در آن راه ندارد زیرا ساز و کار و نظارت قوی آن اجازه تقلب سازمان یافته را نمی‌دهد.
وی ادامه داد: در سال ۸۸ حتی یک سند در اثبات تقلب ارائه نشد و این ادعا از اساس کذب بود.

امام جمعه موقت سمنان افزود: هر فردی به عنوان رئیس جمهور و منتخب همه مردم انتخاب شد، ، حتی کسانی که به او رای ندادند احساس تکلیف کرده و در اجرای عدالت و رفع مشکلات مردم همت کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha