مسئولان به مردم قول دروغ ندهند

تهران- ایرنا- امام جماعت مسجد جامع جماران گفت: مسئولان به مردم قول دروغ ندهند تا امید آن‌ها ناامید نشود.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن امام جمارانی روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق شعبه رای گیری حسینیه جماران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: مردم همیشه به آرمان های انقلاب امیدوارند و اگر امیدوار نبودند امروز پای صندوق های رای نمی آمدند.

وی ادامه داد: مردم از مسئولان تقاضا دارند به کار مردم بپردازند و به فقر و وضعیت مردم رسیدگی کنند و قول دروغ به مردم ندهند.

امام جمارانی تصریح کرد: مسئولان اگر نمی توانند کاری را انجام دهند به مردم وعده ندهند چرا که امیدواری مردم در این است که مسئولان به خوبی کار کرده و چنانچه ببینند آن‌ها خوب کار نمی کنند امیدشان به مسئولان ناامید می شود.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خردادماه از ساعت ۷ صبح آغاز شد و براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.  سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha