مشکل قضایی انتخاباتی تاکنون در چهارمحال و بختیاری گزارش نشده است

شهرکرد- ایرنا- رییس‌کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: از دقایق ابتدایی برگزاری انتخابات در استان در حوزه‌های قضایی وضعیت شعب رصد شده است و تاکنون مشکل خاص قضایی در برگزاری انتخابات گزارش نشده است.

احمدرضا بهرامی روز جمعه با حضور در شعبه اخذ رای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در جمع خبرنگاران افزود: در هر یک از شهرستان‌های استان، حوزه قضایی فعال است و نیروهای نظارتی شامل دادستان، رییس دادگستری و یک نماینده از رییس کل دادگستری وضعیت را رصد و نظارت می‌کنند.

وی، روز برگزاری انتخابات را روز ملت عنوان کرد و گفت: ملت ایران با حضور حداکثری در انتخابات ۲۸خردادماه، امنیت و وحدت و همدلی را برای  کشور رقم می‌زنند.

بهرامی تصریح کرد: مردم استان همواره حضور پر شُور در انتخابات داشته‌اند و امید می‌رود در این دوره از انتخابات نیز حضور گسترده‌ای از مردم استان شاهد باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری نیز در هنگام  اخذ رای خود، روند برگزاری انتخابات در استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تمامی حوزه‌های قضایی و قضات کشیک در استان فعال هستند و موضوعات را رصد می‌کنند

عبدالرضا علیمحمدی با قدردانی از حضور مردم در ساعات اولیه انتخابات ۲۸خردادماه افزود: مردم استان همواره حضور گسترده‌ای در صحنه داشته‌اند و انتظار می‌رود در این دوره نیز رای‌دهی خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد در استان چهارمحال و بختیاری با فعال شدن ۹۳۹ شعبه اخذ رای در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha