شعب سیار در صنایع قزوین پیش بینی شده است

قزوین – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: شعب سیار در تمامی شهرک ها و نواحی صنعتی استان پیش بینی شده تا کارگران شریف و سرمایه گذاران که در واحدهای تولیدی مشغول فعالیت هستند بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای رای خود را به صندوق بیندازند.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا خانپور روز جمعه در ستاد انتخابات استان قزوین، افزود: سرمایه گذاران، صنعتگران و کارگران شریف استان با حضور در گردهمایی ها و همایش های مختلف که با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد آمادگی خود را برای حضور فعال در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اعلام کردند.

 با برگزاری نشست‌های تخصصی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زمینه مشارکت حداکثری کارگران عزیز و شریف استان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فراهم شده است.

وی اضافه کرد:خوشبختانه از ابتدای صبح امروز مشارکت بسیار خوب و بالای مردم را در پای صندوق های رای شاهد هستیم که قطعا تا پایان فرایند برگزاری انتخابات افزایش چشمگیری خواهد یافت.

این مسوول ادامه داد:امیدواریم مردم با مشارکت حداکثری خود یک رییس جمهور با برنامه و حامی صنعت را برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها انتخاب کنند که اثرگذاری بالایی در رفع موانع تولید، اشتغالزایی و شکوفایی اقتصادی دارد.

خانپور خاطر نشان ساخت: استان قزوین قطب صنعت، کشاورزی و گردشگری کشور است  و انتخاب یک رییس جمهور با برنامه موجب جهش تولید در استان خواهد شد.

استان قزوین دارای  ۹۴۵ هزار و سه نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

هم اکنون چهار هزار و ۳۶۷ نفر در روستاها و ۸۲۵ نفر در شهرهای استان قزوین در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی به رقابت می‌پردازند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هفت صبح امروز در سراسر کشور آغاز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha