واکنش سخنگوی ستاد رییسی به نابسامانی در برگزاری انتخابات

تهران- ایرنا- سخنگوی ستاد سیدابراهیم‌ رییسی در واکنش به نابسامانی در برگزاری انتخابات گفت: از استان‌ها در شعب خبر خوبی نه در زمان شروع و نه در توزیع کارت‌ها نمی‌آید. امیدوارم زودتر این وضع ساماندهی شود.

به گزارش ایرنا، مهدی دوستی روز جمعه در واکنش به نابسامانی در برگزاری انتخابات در اینستاگرام نوشت: از استان‌ها در شعب خبر خوبی نه در زمان شروع و نه در توزیع کارت‌ها نمی‌آید. امیدوارم زودتر این وضع ساماندهی شود. گویا مدیریت صبح جمعه‌ای تکرار می‌شود.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز -جمعه ۲۸ خرداد- برگزار می‌شود.  

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.  

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha