فرماندار میانه: مردم برای رقم‌زدن سرنوشت خود در انتخابات مشارکت کنند

تبریز - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: مردم برای رقم‌زدن سرنوشت خود، با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، انتخابی اصلح داشته باشند.

محمدرضا مشایخی روز جمعه هنگام انداختن رای خود در صندوق در امامزاده اسماعیل این شهرستان افزود: به طور حتم، حضور گسترده زمینه سازی ایرانی پویا و پیشرفته و جامعه ای شاد خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه امروز ۲۸ خرداد وعده حضور حماسی مردم ایران اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان میانه نیز به تحقق پیوست،  تمامی زمینه ها را آماده برای این حضور عنوان کرد و افزود: رقابت انتخاباتی بین نامزدهای انتخابات برای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری،  ششمین دوره شوراهای اسلامی و به طور استثنا انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان به صورت پرشور و با حضور مردم و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

مشایخی، حضور حماسی مردم را مانند همیشه موجب خلق برگ زرین دیگری در دفتر زرین انقلاب عنوان کرد و گفت: این حضور مشت محکمی بر دهان تمامی یاوه گویان و معاندین نظام که همواره ایران و ملت ایران را مورد هجمه و توطئه قرار داده اند، است.

امام جمعه میانه نیز با قدردانی از حضور مردم و عوامل اجرایی انتخابات، از مردم همیشه در صحنه خواست تا با الگوگیری از رهبر معظم انقلاب و سایر مسوولان ارشد نظام برای حضور به موقع در پای صندوق های رای اقدام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی حضور مردم در انتخابات را برای دفاع از وطن،  حفظ آن و ساختن مملکتی آباد تر و آزاد تر مهم عنوان و اضافه کرد: ملت همیشه در صحنه ایران با حضور خود در انتخابات امسال نیز مانند گذشته به ملل شرق و غرب از جمله آمریکا،  انگلیس و فرانسه نه گفته و به فرماندهان شهیدی همچون سردار دلها حاج قاسم سلیمانی،  فرماندهان حافظ اقتدار و امنیت ایران و رزمندگان و شهیدان دفاع مقدس آری می گویند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha