فرماندار دالاهو: حافظ آرای مردم به عنوان حق الناس هستیم

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار دالاهو با بیان اینکه عوامل و برگزار کنندگان انتخابات با همه ظرفیت و توان پای کار هستند، گفت: تمام توان خود را برای صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس به کار گرفته‌ایم.

کرم محمدی روز جمعه در حاشیه بازدید از شعبه‌های اخذ رای شهر کرندغرب با حضور در شعبه مسجد المهدی این شهر و مشارکت در انتخابات در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ۷۰ شعبه اخذ رای در شهرستان از صبح امروز کار رای گیری از مردم را آغاز کرده‌اند که از این تعداد ۲۲ شعبه شهری و مابقی روستایی است.

وی اظهار داشت: مردم شهرستان دالاهو در انتخابات ۴۲ سال گذشته ثابت کرده‌اند نسبت به سرنوشت خود، کشور و نظام اسلامی احساس مسوولیت کرده و همواره در همه انتخابات مشارکت حداکثری داشته‌اند.

فرماندار دالاهو با بیان اینکه روند مطلوب انتخاب در شهرستان در حال برگزاری است، گفت: مردم شهرستان امروز در انتخابات ۲۸ خرداد بار دیگر شایستگی و احساسی مسوولیت خود را به دستاوردهای نظام اسلامی ثابت می‌کنند.

او ادامه داد: مردم به طور یقین امروز با حضور خود در انتخابات ثابت می‌کنند که در خط امام راحل و رهبری معظم انقلاب حرکت کرده و در راه پایداری نظام اسلامی تلاشی گسترده خواهند داشت و بار دیگر حماسه جاودان از حضور و مشارکت حداکثری خلق می‌کنند.

محمدی اضافه کرد: تمام تلاش ما برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند، بی طرفانه و توام با امنیت به عنوان وظیفه اصلی، است و نقشه راه ما در این انتخابات، حق الناس دانستن رای مردم است ضمن اینکه تدابیر و شیوه نامه‌های بهداشتی نیز در تمام شعب اخذ رای لحاظ شده و رعایت می‌شود و مردم با رعایت مسایل بهداشتی در شعب اخذ رای حضور دارند.

سیزدهمین دوره  انتخابات ریاسیت جمهوری و ششمین دوره شهر و روستا امروز جمعه ۲۸ خرداد در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

دالاهو با حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha