فرماندار:  انتخابات درهندیجان باکمال آرامش در جریان است

اهواز- ایرنا- فرماندار هندیجان با اشاره به گرمای هوا در این شهرستان گفت: انتخابات در شهرستان هندیجان با هماهنگی حداکثری بین عوامل اجرایی و نظارتی و در کمال آرامش در حال برگزاری است.

علی بویری روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: به دلیل شیوع کرونا، این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نسبت به ادوار گذشته از تفاوت هایی برخوردار است.

وی با اشاره به ارائه آموزش های لازم به عوامل اجرایی انتخابات بیان داشت: بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر در هندیجان فعالیت می کنند.

فرماندار هندیجان به گرمای شدید در این شهرستان اشاره کرد و گفت: انتظار می رود در ساعات باقی مانده از رای گیری، همزمان با کاهش دما استقبال بیشتری از سوی مردم برای حضور در شعب را شاهد باشیم.

بویری خاطرنشان کرد: ضمن اینکه شهروندان باید در هنگام رای گیری پروتکل های بهداشتی را با دقت رعایت کنند، تلاش می شود که فرآیند مربوط به احراز هویت افراد برای اخذ رای با سرعت انجام شود.

وی همچنین با تاکید بر اینکه آرامش و امنیت کامل در شهرستان و شعب اخذ رای برقرار است ادامه داد: تعداد ۵۴ شعبه اخذ رای در هندیجان تعیین شده است.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه در سراسر کشور در ۸۸ شهر و ۲ هزار و ۳۶۲ روستای خوزستان برگزار می‌شود که نسبت به دوره پنجم این انتخابات، ۱۱ شهر و ۳۱۱ روستا به تعداد شهرها و روستاهای محل برگزاری انتخابات اضافه شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha