امام جمعه بسطام: مشارکت مردم ضامن آینده روشن کشور است

شاهرود- ایرنا- امام جمعه بسطام گفت: حمایت مردم از نظام اسلامی ایران و حضور گسترده در پای صندوق های رای همیشگی است و آینده و آبادانی کشور به این انتخابات بستگی دارد.

حجت الاسلام  والمسلمین سید علی رضوی نسب روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: مردم در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی ثابت کردند پای نظام اسلامی و حمایت از آن ایستاده اند و گوش بفرمان رهبری هستند.

وی با بیان اینکه حضور با شور و شعور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای انتخاب اصلح است ، تاکید کرد: تصمیم گیری و انتخاب فردی شایسته آینده چهارساله کشور را در جهت توسعه ، آبادانی ، پیشرفت و آرامش هرچه بیشتر تضمین می کند.

امام جمعه بسطام با اشاره به بیانات اخیر مقام عظمای ولایت در راستای حضور همه اقشار ،طوایف ،سلیقه ها و جناح ها در تشییع پیکر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی گفت: فارغ از هرگونه علایق و جناح بندی های سیاسی حضور گسترده و همگانی مردم در شعبات اخذ رای خار چشم دشمنان است.

رضوی نسب افزود: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی  مردم فهیم ایران در تمام  فتنه ها ، دفاع مقدس و لحظه های حساس انقلاب اسلامی با حضور شگفتی‌آفرین مردم نقشه و توطئه دشمنان داخلی و خارجی نقش برآب شد.    

۵۹ شعبه اخذ رای در بخش بسطام شاهرود فعال است و  از مجموع ۲۰۵ نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان شاهرود، ۱۵تن مربوط به شهر بسطام، ۱۶ تن مجن و ۹ تن مربوط به شهر کلاته خیج است.

در استان سمنان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، تعداد ۵۱۹ هزار و ۵۴۰ نفر واجد شرایط رای دادن وجود دارد که از این تعداد ۲۶۲ هزار و ۸۱۷ نفر مرد و ۲۵۶ هزار ۷۲۳ نفر زن هستند.

۷۷۹ شعبه اخذ رای در استان سمنان برای انتخابات ٢٨ خرداد پیش‌بینی شده که شامل ۴٨٢ شعبه در شهرها و ٢٩۶ شعبه در روستاها می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha