حضور عروس و داماد آستارایی در پای صندوق رای

آستارا - ایرنا - زوج جوان آستارایی نخستین روز زندگی مشترک خود را با انداختن آراء در صندوق سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی آغاز کردند.

این عروس و داماد اهل سنت روز جمعه به همراه جمعی از اقوام، خویشاوندان و مهمانان آئین عروسی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شعبه مدرسه دکتر فریور روستای عنبران آستارا حضور یافته و رای خود را در میان تشویق مردم به صندوق انداختند.

موسی طیارزاده و عاطفه دادخدا حضور در پای صندوق رای را وظیفه خود عنوان و هدف از شرکت در انتخابات با لباس عروس و داماد را اهمیت دادن به سرنوشت شهر و کشور خود اعلام کردند.

داماد اظهار کرد: با رای دادن در این روز مهم و حساس در تعیین سرنوشت کشور خودمان در روز انتخابات سهم داشتیم  و از ماه ها قبل برنامه ریزی کرده بودیم تا روز آغاز زندگی مشترک خود را هم زمان با این رویداد ملی جشن بگیریم.

وی افزود: هرچند امروز روز سرنوشت ساز و حساسی در زندگی شخصی ماست، اما دوست داشتیم در روز سرنوشت سیاسی کشورمان نیز با مردم همراه باشیم.

عاطفه دادخدا نیز بیان کرد: جشن عروسی و هیچ مناسبت دیگری نباید مانع شرکت در این روز مهم باشد و ما نیز گفتیم در این انتخابات شرکت کنیم و رای خود را به صندوق بیندازیم.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان در سراسر کشور در ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد و حدود ۱۷ درصد آن را برادران و خواهران اهل سنت تشکیل می دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha