ایلامیان در انتخابات ۱۴۰۰ حماسه دیگری خلق می کنند

ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی حضور پرشور و هم جانبه مردم در انتخابات را متضمن جمهوریت و موجب افزایش مشروعیت نظام است دانست و گفت: ایلامیان در انتخابات ۱۴۰۰ حماسه دیگری خلق می کنند

علی اکبر بسطامی روز جمعه با حضور در شعبه ۳۷ واقع در مسجد صاحب الزمان ( عج ) شهر ایلام در گفت و گو با خبرنگار گفت: مردم استان ایلام همواره در ادوار گذشته انتخابات بیشترین مشارکت را به ثبت رسانیده و توانسته اند جزو استان‌های برتر کشور از مشارکت سیاسی باشند.

وی افزود: مردم ایلام که همواره رتبه برتر حماسه سازی در کشور را به خود اختصاص داده اند باز هم شاهد هستیم که بیشترین بیشترین حضور را تاکنون داشته اند.

نماینده ایلام در مجلس تاکید کرد: حضور پرشور مردم ایلام در انتخابات نبوغ اندیشه ای و مشی ایرانی و اسلامی مردم این استان را نشان می دهد.

بسطامی تاکید کرد: امسال ۱۰ هزار رای اولی در استان ایلام می توانند آرای خود اخذ کنند و این می تواند عاملی مهم برای افزایش میزان مشارکت در این استان باشد.

نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرموده مقام رهبری که "حضور پای صندوق های رای یک عمل صالح است" گفت: همه باید برای لبیک به سخن رهبری در پای صندوق های رای حاضر شویم تا موجب یاس دشمنان شویم. 

وی ابراز امیدواری کرد: تصاویر حضور صبح امروز در پای صندوق های رای بیانگر مشارکت بالای مردم در این انتخابات است که به فضل خداوند حضور پرشور تا زمان پایان رای گیری استمرار خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری امروز همزمان با سیزدهمین دوره همه‌پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

۴۵۹ هزار و ۵۷۳ در استان ایلام واجد شرایط اخذ رای در انتخابات پیش رو هستند که از این تعداد ۲۲۵ هزار و ۶۷۲ نفر زن و ۲۳۳ هزار و ۹۰۱ تن مرد هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha