جانشین فرمانده ناجا: حضور در انتخابات حفظ دستاوردهای انقلاب است

تهران - ایرنا- جانشین فرمانده ناجا گفت: حضور مردم در انتخابات، آبیاری کردن شجره طیبه انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای انقلاب و تحویل آن به نسل های آینده است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی روز جمعه با حضور در مسجد مالک اشتر ستاد ناجا رای خود را به صندوق انداخت.

 وی در حاشیه مشارکت در انتخابات با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با دو محور جمهوری و اسلامی شکل گرفته است، اظهار داشت: حضور مردم در انتخابات، آبیاری شجره طیبه انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای انقلاب و تحویل آن به نسل های آینده است.

سردار رضایی ادامه داد: شرکت در انتخابات یک فریضه است و می توان با مشارکت در این امر مهم از دستاوردهای انقلاب اسلامی در مقابل تمامی بد خواهان پاسداری کرد.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی در راستای بعثت پیامبر اکرم(ص) و عاشورا شکل گرفته است، تصریح کرد: به اعتقاد بنده برگزاری انتخابات جمهوری اسلامی ایران بسترساز ظهور امام عصر(عج) است.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) روز جمعه ۲۸ خرداد آغاز شد.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.   

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha