نماینده حوزه انتخابیه مهریز: مشارکت بالای مردم موجب تقویت نظام است

یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات موجب تقویت نظام است و باید همه برای تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی از این فرصت استفاده کنند.

محمدرضا صباغیان بافقی روزجمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از مشارکت مردم که با وجود تمامی مشکلات در این عرصه فعالانه حضور دارند، افزود:  حضور حماسی در شرایط کنونی موجب خنثی شدن توطئه دشمنان انقلاب اسلامی ، تقویت و استحکام پایه های نظام است.

وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در تمامی عرصه‌ها موجب اقتدار نظام در برابر هجمه استکبارجهانی است افزود: مردم باید در حوزه انتخابیه مهریز حضوری جدی در این میدان داشته باشند و هوشیاری  و بصیرت خود را بار دیگر به جهانیان نشان دهند.

نماینده شهرستان‌های بافق، مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس یازدهم اظهار کرد: هرچه حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد به همان میزان موجب افزایش مسوولیت رییس قوه مجریه در پیگیری مسایل  و مطالبات مردم می شود.

صباغیان بافقی گفت: با وجود خواست دشمنان که چشم دیدن قدرت نظام و انقلاب اسلامی را ندارند ولی مردم با حضور پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق‌های اخذ رای همبستگی خود را در منظر جهانیان نشان می‌دهند و با اهداف و آرمان شهیدان بیعت می‌کنند. 

۹۶۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و ۹۵۳ شعبه هم برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان یزد منظور شده و ۷۳۳ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار  نفر جمعیت دارد که ۸۷ درصد در شهرها و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند.

به گزارش ایرنا، حوزه انتخابیه مهریز  با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت از گسترده‌ترین حوزه انتخابیه استان یزد است که یک نماینده در خانه ملت دارد.

یزد در مجموع چهار نماینده در مجلس یازدهم دارد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha