۴۹ هزار شهروند کرمانی رای خود را به صندوق انداختند

کرمان - ایرنا - فرماندار شهرستان کرمان تا ساعت ۱۱و ۳۰ دقیقه امروز۴۹ هزار نفر در این شهرستان رای داده‌اند که نسبت به ادوار گذشته مشارکت مردم فوق‌العاده بوده است.

علی بابایی روز جمعه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ششمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و سیزدهمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در ۵۲۱ شعبه اخذ رأی در شهرستان کرمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است.

وی با اشاره به تخلفات انتخاباتی تصریح کرد: شبکه امنیتی و انتظامی در سطح شهرستان وجود دارد که اخبار و اطلاعات متخلفان در سطح شهر اطلاع رسانی و تخلفات رصد و بررسی می‌شود.

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه تمهیدات بهداشتی در همه شعب اندیشیده شده است گفت: رابطین بهداشتی از سوی دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر کرمان در شعب اخذ رای حضور دارند و یک بسته اقلام بهداشتی به هر شعبه برای استفاده مردم و اعضای شعبه داده شده است. 

بابایی خاطرنشان کرد: : با وجود شرایط کرونا ویروس رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی توسط عوامل دست اندرکار و شهروندان، جلوگیری از عدم ازدحام و تامین آرامش در محل استقرار شعب اخذ رأی از وظایف اصلی نمایندگان فرماندار است .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha