مشارکت مردم در انتخابات پایه های نظام اسلامی را مستحکم می کند

زنجان - ایرنا - مسوول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان زنجان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، پایه های نظام اسلامی را مستحکم می کند و علاوه بر آن جلوه ای از اقتدار نظام اسلامی را به نمایش می گذارد.

حجت‌الاسلام علی قره‌داغی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  با اشاره به اهمیت انتخابات امروز افزود: انتخاب رئیس جمهوری و فرد اصلح اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که کارها و اجرائیات کشور توسط او و هیات دولت انجام می گیرد و این اهمیت موضوع را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی دشمنان نظام اسلامی با ترفندها و برنامه های متعدد درصدد ناامید کردن مردم و عدم شرکت حداکثری آنان در این رخداد ملی هستند، اضافه کرد: حضور عموم در انتخابات ۲۸ خراد وظیفه دینی، شرعی و قانونی است چراکه مشارکت مردم مشتی محکم بر دهان یاوه گویان است.

 مسوول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان زنجان ادامه داد: هر چند مشکلات متعددی به ویژه در بخش اقتصادی در کشور وجود دارد و معضلاتی را برای عموم مردم ایجا کرده اما حضور و مشارکت فعالانه در انتخابات می تواند  از ابعاد مختلف بسیارتاثیر  باشد.

حجت الاسلام قره داغی ابراز امیدواری کرد که  مردم ایران با انتخاب اصلح وارد  میدان عمل شده و فردی جهادی پای کار و کار آمد را انتخاب کنند که سرمنشا خیر و برکت برای کشور باشد که مطمئنا اتفاقات خوبی نیز رقم زده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هر چند بخشی از مشکلات به تحریم های ظالمانه دشمنان باز می گردد اما عمده مشکل در ضعف مدیریتی است که با انتخاب فرد اصلح شرایط بهتری پیش روی عموم قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۲۸ خرداد آغاز شد.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha