امام جمعه گناوه: رای مردم سرنوشت کشور را رقم می‌زند

گناوه - ایرنا - امام جمعه گناوه گفت: رای مردم که در صندوق انتخابات ریخته می‌شود تنها یک کاغذ نیست بلکه فکر و اندیشه‌ای است که برای سرنوشت خود و تصمیم‌گیری در کشور دخیل و موثر است.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز جمعه در زمان انداختن رای خود در شعبه ثابت هنرستان هاجر در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۸ خرداد در تاریخ انقلاب اسلامی روزی بسیار حساس و سرنوشت ساز از لحاظ بین‌المللی و منطقه‌ای و داخلی است.

وی اظهارداشت: انتخابات در حقیقت سرنوشت یک ممکلت را برای چهارسال انتقال قدرت و سرنوشت ملت ایران اسلامی تعیین می‌کند.

رکنی حسینی گفت: امروز آنچه که مهم است و می‌تواند آینده ممکلت را  از لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، بهبود و رشد دهد و تضمین کند، حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است.

امام جمعه گناوه ادامه داد: با توجه به اینکه ویروس کرونا و مشکلاتی که مردم از برخی مسئولان اجرایی کشور دارند نباید از انتخابات چشم پوشیکنیم زیرا بی تفاوتی نسبت به سرنوشت خود و آینده می‌تواند به ملت و کشور ضربه بزند.

وی بیان کرد: همه دشمنان و امپراطور رسانه‌ای از چندماه قبل طبل ناامیدی را در بین مردم به نواختن درآورند تا در پای صندوق های رای حضوری کمرنگ داشته باشند اما مردم با بصیرت و آگاهی که دارند، پای صندوق‌های رای جواب محکمی به آنها خواهند داد.

رکنی حسینی افزود: رهبر معظم انقلاب در اولین ساعات صبح که رای خود را ریختند فرمودند امروز روز ملت است و ما نیز با لبیک به رهبر فرزانه با حضور حداکثری خود و با انتخاب گزینه اصلح بتوانیم مشکلاتی را که سر راه مملکت وجود دارد، برطرف کنیم.

وی بیان کرد: منتخبانی که از مردم امروز رای اعتماد و بار سنگین مسئولیت را برعهده می‌گیرند، به شعارهایشان جامه عمل بپوشانند و مشکلات و گرانی و تورم را در جامعه حل کنند.

امام جمعه گناوه با بیان اینکه وظیفه همه ما در جامعه امیدآفرینی است، گفت: مردم ایران در انتخابات با حضور حداکثری خود برگ زرین دیگری را در کارنامه پرافتخار نظام به ثبت خواهند رساند.

وی از مردم این شهرستان خواست تا با حضور پرشور در شعب اخذرای  سرنوشت خود و آینده ممکلت را  رقم بزنند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha