سفیر ایران : مشارکت بالای مردم در انتخابات برای ایران مهم است  

باکو -  ایرنا - "سید عباس موسوی" سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات برای عزت و اقتدار کشورمان بسیار مهم است.

به گزارش ایرنا ، موسوی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به این که تاکنون حضور ایرانیان مقیم جمهوری آذربایجان در پای صندوق اخذ رای خوب بوده، افزود: پیش بینی می شود بعد از ظهر با استقبال خوب شهروندان ایرانی مقیم جمهوری آذربایجان مواجه شویم .،

وی با ابراز امیدواری از این که در آینده سرنوشت کشورمان با تک تک آرای ایرانیان عزیز چه در داخل و چه در خارج از کشور که ارایه می دهند به خوبی رقم بخورد، تصریح کرد: مشارکت بالای مردم در انتخابات برای علاوه بر داخل، برای دیپلمات ها و سیاست خارجی کشورمان نیز بسیار با اهمیت است .

سفیر کشورمان با بیان این که مشارکت بالا و رای بالا در این دوره از ریاست جمهوری بسیار اهمیت دارد، اضافه کرد: این امر پشتوانه بسیار محکمی برای نظام در روابط خارجی است و ان شاءالله شاهد این حضور پرشور و پشتوانه عظیم مردم عزیز ایران خواهیم بود .

 "سید علی اکبر اجاق نژاد" نماینده ولی فقیه در جمهوری آذربایجان نیز روز برگزاری انتخابات را یک جشن ملی و سرنوشت ساز عنوان کرد و گفت: سرنوشت چند سال آینده کشور امروز به دست مردم رقم می خورد و روز انتخابات روز ملت است و مردم ایران صحنه گردان این میدان بزرگ و نورانی است که برای چند سال آینده سرنوشت خود را رقم می زند .

اجاق نژاد افزود: اگر مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری در سطح بالا باشد، رییس جمهور می تواند هم در داخل و هم در خارج با قدرت بیشتری خدمت کند و بنا بر این امیدوار هستم امروز همه مردم برای تعیین سرنوشت خود در این دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز حضور پرشور داشته باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha