خروجی مشارکت آگاهانه در انتخابات رفع مشکلات جامعه است

سنندج- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با تاکید بر حضور گسترده و پرشور در انتخابات گفت: خروجی مشارکت آگاهانه و با بصیرت در این رویداد ملی رفع بسیاری از مشکلات جامعه است.

حجت الاسلام سید محمد سادات روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شراط بین المللی و همچنین وضعیت داخلی کشور، انتخابات امسال یکی از حساس ترین انتخابات‌ها به شمار می‌رود و بی شک حضور آگاهانه و با بصیرت مردم می‌تواند پایان بخش بسیاری از توطئه ها و دسیسه های دشمنان نظام و انقلاب باشد.

وی افزود: علی رغم تمام تبلیغات منفی و مسمومی که در فضای مجازی و از سوی رسانه‌های معاند برای تحریم این  انتخابات و سرد برگزار کردن آن انجام شده، مردم با تشخیص درست پرشور و آگاهانه در پای صندوق های اخذ رای حضور می یابند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی و انسانی است، گفت: انتخابات در واقع به نوعی پشتوانه نظام و انقلاب بوده و قدرت حاکمیت را در عرصه داخلی و بین المللی افزایش می دهد و خروجی مشارکت پرشور موجب می شود بسیاری از مشکلات جامعه مرتفع شود.

وی با بیان اینکه در ساعات اولیه صبح در شعب اخذ رای حضور پیدا کرده و رای خود را به صندوق انداخته است، گفت: حضور از همان ساعات اولیه نسبت به ادوار قبل بهتر و پرشورتر بود و باوجود شرایط خاص کرونایی و وضعیت حاکم بر جامعه تا این ساعات حضور پرشور و گرم است.

حجت الاسلام سادات یادآور شد: با توجه به تبلیغاتی که انجام شده و نقش رسانه ملی در تشویق مردم ، گروه‌های خواص و تاثیرگذار با حضور کاندیداهای شورای شهر شاهد اانتخابات پرشوری خواهیم بود و در ادامه روز این حضور باشکوه‌تر خواهد شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز (۲۸ خرداد) همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha