استاندار یزد: مردم، رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند

یزد-ایرنا- استاندار یزد از مردم این استان خواست برای رعایت بهتر شیوه های نامه های بهداشتی، رای دادن را به ساعات پایانی روز موکول نکنند و هر چه زودتر در پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند .

به گزارش خبرنگار ایرنا مستقر در ستاد انتخابات استانداری یزد، محمدعلی طالبی در جمع خبرنگاران حاضر در اتاق خبر استانداری افزود: با همه تلاش ها در راستای افزایش شعب اخذ رای و پراکندگی بیشتر جهت عدم تشکیل صف و تجمع بار دیگر شاهد تشکیل صف هستیم که نشان دهنده انگیزه مردم برای حضور در انتخابات است.

وی ادامه داد: از ستاد انتخابات استان، هیئت های بازرسی و نظارت و کمیته های مختلف بازرسی شد و روند انتخابات به خوبی و با کمترین مشکل در حال برگزاری است.

استاندار یزد اضافه کرد: امیدواریم با تلاش حداکثری همه عوامل دخیل در برگزاری انتخابات شاهد حضور پرشور مردم پای صندوق های رای باشیم.

وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم بهداشتی برای شعب اخذ رای در نظر گرفته شده  از مردم خواست تا رای دادن را به ساعات پایانی شب موکول نکنند.

طالبی بهترین راه برای کسی که گلایه مند است را حضور در انتخابات عنوان کرد و تصریح کرد: تغییر جز با حضور در پای صندوق های رای صورت نمی گیرد.

۹۶۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و ۹۵۳ شعبه هم برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان یزد منظور شده و ۷۳۳ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار  نفر جمعیت دارد که ۸۷ درصد در شهرها و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha