مردم باید در برابر رأی خود پاسخگو باشند

تهران- ایرنا- خبرگزاری ایمنا در گفت وگویی آورد: مردم باید در برابر رأی خود پاسخگو باشند و لازم است با دقت تمام کاندیدای اصلح را انتخاب کنند؛ زیرا در صورتی که مردم در انتخابات اشتباه کنند، اولین قربانی عملکرد کاندیدای ضعیف، خود آنها هستند.

خبرگزاری ایمنا ۲۸ خرداد به گفت وگو با حجت السلام سید رضا تقوی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی پرداخت و آورد: انتخابات آزمونی برای ملت است؛ زیرا میزان در صحنه بودن مردم با شرکت در انتخابات مشخص می‌شود؛ همچنین مشارکت حداکثری مردم، میزان حساسیت ملت نسبت به آینده کشور را نشان می‌دهد. مشارکت در انتخابات نقش مؤثری در تعیین سرنوشت کشور دارد؛ زیرا مردم با حضور در انتخابات ریاست جمهوری، سرنوشت مدیریت ایران را طی چهار سال آینده مشخص می‌کنند. مشارکت مردم در انتخابات نشانگر پیوند ملت با نظام است و قطعاً انتخابات پرشور می‌تواند استحکام پیوند ملت و نظام را مضاعف کند.

حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار کشور را نمایان خواهد کرد. مشارکت در انتخابات بسیار ضروری است و باید به این نکته توجه کرد که تمامی مدیران کشور به صورت مستقیم با غیر مستقیم توسط مردم در عرصه انتخابات مشخص خواهند شد؛ زیرا مردم با انتخاب مستقیم رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مجلس خبرگان، مقامات ارشد نظام و مدیران را هم انتخاب می‌کنند. مردم باید در برابر رأی خود پاسخگو باشند و لازم است با دقت تمام کاندیدای اصلح را انتخاب کنند؛ زیرا در صورتی که مردم در انتخابات اشتباه کنند، اولین قربانی عملکرد کاندیدای ضعیف، خود آنها هستند.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha