نماینده مجلس: حضور در پای صندوقهای رای اقتدار ایران را رقم می زند

زنجان - ایرنا - نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور همه آحاد مردم در پای صندوقهای رای موجب اقتدار و عزت بیش از گذشته ایران در جهان می‌شود.

حجت الاسلام مهدی باقری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در کشوری که بیش از ۴۰ سال برای حفظ و نگهداری از آن خون جوانان ریخته شده است و مردم سختی ها و مشقت هایی را متحمل شده اند، باید در نگهداری و عزتمندی آن تلاش وافری داشته باشیم.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی و انقلاب با سرمایه هنگفت ملت شهید پرور و ولایتمدار به ثمر نشسته است که باید در آینده توسعه یافته تر و بالنده تر باشد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: این مهم با مشارکت عمومی و اکثریت مردم جامعه در پای صندوق های رای رقم می خورد.

حجت الاسلام باقری ادامه داد: فارغ از نگرش های اعتقادی و سیاسی باید برای ارتقا و موفقیت فرزندان ایران اسلامی و کشور در جهان به پای صندوق های رای برویم.

وی افزود: بیش از ۴۰ سال شاهد بودیم که مردم در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقنتصادی پای کار و در تلاش برای رشد و عزتمندی ایران بوده اند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: منافقان و دشمنان داخلی و خارجی ایران و انقلاب نمی خواهند مردم در انتخابات مهم و سرنوشت ساز مشارکت داشته باشند لذا برای خنثی کردن اهداف شوم آنها همه ملت باید در پای صندوق های رای باشند.

حجت الاسلام باقری با بیان اینکه جمعه متعلق به امام زمان(عج) است، اظهارداشت: مردم شهید پرور و ولایی ایران با استعانت از امام دوازدهم اقدام به انتخاب نامزد اصلح و با برنامه کنند تا سرنوشتی مطلوبت تر از گذشته را شاهد باشیم.

یک هزارو ۶۳ شعبه آرای مردم استان زنجان را جمع آوری خواهند کرد.۸۲۰ هزار نفر در این استان واجد شرایط شرکت در انتخابات و از این تعداد حدود ۱۹ هزار نفر رای اولی هستند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  امروز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰   آغاز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha