استفاده از ظرفیت بالگردی نزاجا جهت تسهیل در برگزاری انتخابات

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ظرفیت بالگردی این نیرو امروز جهت تسهیل در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اختیار مردم شریف ایران قرار دارد و از این ظرفیت در مناطق صعب‌العبور جهت انتقال صندوق‌های سیار استفاده می‌شود.

سرتیپ کیومرث حیدری روز جمعه با حضور در مدرسه شهید فلاحی و یکی از شعب‌های مستقر در مجتمع سازمانی شهید فلاحی گفت: ولی امر مسلمین جهان حضور در انتخابات را به عنوان یک واجب عینی عنوان کرده است؛ بر همین اساس ما نیز به عنوان یک مقلد وظیفه داریم تا تکلیف شرعی خود را به نحو احسن انجام دهیم و در آغازین دقایق رای‌گیری در این مسابقه بندگی و اطلاعات شرکت کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای افزود: حضور مردم در همین ساعات اولیه آغاز انتخابات پرشور بوده و از این بابت نیز خدا را شاکریم که ملت بزرگ ایران همچنان به آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند و پشتیبان ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

حیدری با بیان اینکه تمامی نیروهای ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران به این تکلیف شرعی عمل می‌کنند، تصریح کرد: برای بخشی از نیروهایی که داخل پادگان‌ها هستند؛ تمهیداتی شده تا در همان مکان بتوانند رای خود را به صندوق بیندازند و بخش دیگری از نیروها که در مرزهای کشور مشغول مرزبانی و برقراری امنیت هستند نیز از طریق صندوق‌های سیار رای خود را خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ظرفیت بالگردی نیروی زمینی ارتش امروز جهت تسهیل در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اختیار مردم شریف ایران قرار دارد و از این ظرفیت در مناطق صعب‌العبور جهت انتقال صندوق‌های سیار استفاده می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha