نوه سومین شهید محراب: ایران قوی نیاز به رییس جمهوری با رای بالا دارد

یزد _ ایرنا _ یادگار و نوه سومین شهید محراب با بیان اینکه برخی افراد از سر بی تفاوتی در انتخاب شرکت نمی کنند گفت: بدانیم ایران قوی نیاز به رییس جمهوری با رای بالا دارد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدصدوقی در جریان انداختن رای خود به صندوق شعبه یک یزد در مسجد حظیره این شهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فارغ از هر جناح و هر فرد و هر کدام از این نامزدهایی که برای رئیس جمهوری انتخاب می شوند، رای بالای ملت پشتوانه نظام است. 

وی تصریح کرد:اگر رییس‌جمهور، پشتوانه رای مردم را به خوبی نداشته باشد نه تنها  حلال مشکلات بین‌المللی نخواهد بود بلکه مشکلات داخلی را هم نمی تواند رفع کند. 

صدوقی اظهار داشت :معتقدم افراد با نظرات مختلف باید در صحنه حضور پیدا کنند تا ایران منسجم و  همراه را به جهانیان نشان دهند. 

وی افزود: افرادی که از وضع موجود ناراضی هستند بدانند انتخابات عرصه ای است که  نظر خود را اعلام و وضع موجود را عوض می کنند. 

وی ادامه داد: برخی هم  رای نمی دهند و اعتقاد دارند صحنه از پیش تعیین شده است این  افراد برای اینکه اسیر این مسئله نشوند باید وارد صحنه شوند. 

صدوقی  افزود: هر کسی که به ایران علاقه‌مند است باید در انتخابات شرکت کند و از همه مردم استان می خواهم چون گذشته در انتخابات شرکت کنند.

۹۶۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و ۹۵۳ شعبه هم برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان یزد منظور شده و ۷۳۳ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۸۷ درصد در شهرها و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha