فرماندار بجنورد: حضور حداکثری انتخابات موجب تقویت بیشتر نظام می‌شود

بجنورد-ایرنا- فرماندار بجنورد گفت: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای موجب تقویت بیشتر نظام می شود و به همین منظور از مردم انتظار می‌رود با حضور حماسی خود بار دیگر یاریگر نظام و آرمان‌های انقلاب باشند.

غلامرضا عوض زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به یقین دشمن چشم به صفوف مردم برای مشارکت در انتخابات دوخته است و از حضور حماسی در این عرصه سیاسی، هراس دارد از این رو از هر حربه ای استفاده کرده تا مردم را مایوس و دلسرد کند.

وی گفت: دشمن تلاش دارد تا با دلسرد کردن مردم، مانع حضور آنان در انتخابات و مشارکت در سرنوشت کشور باشد اما مردم ما با حضور حداکثری و مشارکت باشکوه در این رویداد سیاسی، بار دیگر توطئه ها را خنثی می سازند. 

فرماندار بجنورد خاطرنشان کرد: از مردم انتظار می رود حضور در پای صندوق های رای را به ساعات پایانی به تاخیر نیندازند.

عوض زاده اظهار داشت: آرای مردم شهرستان بجنورد در ۳۵۳ شعبه شهری و روستایی جمع آوری می شود که شامل ۲۹۹ شعبه ثابت و ۵۹ شعبه سیار است.

وی افزود:  در این شهرستان ۱۸۰ نفر برای شورای اسلامی شهرهای بجنورد، چناران شهر و حصارگرمخان ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۳۴ نفر انصراف داده، صلاحیت ۱۸ نفر رد شد و اکنون ۱۲۵ نفر در رقابت باقی مانده اند.

وی گفت: برای شورای اسلامی روستاهای شهرستان هم ۹۳۹ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۸۵۹ نفر در رقابت باقی مانده اند.

فرماندار بجنورد تصریح کرد: صلاحیت ۵۵ نفر رد شد و ۲۳ نفر انصراف دادند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بجنورد همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha