سرلشکر موسوی: حل مشکلات کشور در حضور پای صندوق‌های رای است

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش گفت: اگر بخواهیم مشکلاتی را که از آن رنج می‌بریم حل و کشورمان قوی‌تر شود راهش حضور پای صندوق‌ رای است.

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی روز جمعه با حضور در یکی از شعب مستقر در مجتمع مسکونی شهید سرلشکر فلاحی، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب شرکت در انتخابات را واجب عینی دانستند، ما هم سعی می‌کنیم واجبات خود را انجام دهیم.

فرمانده کل ارتش از ملت بزرگ ایران دعوت کرد که هرچه زودتر پای صندوق‌ رای بیایند و کار واجب را انجام دهند، کاری که واقعاً سرنوشت ملت را برای ۴ سال آینده تعیین می‌کند.

موسوی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم مشکلاتی را که از آن رنج می‌بریم حل شود  و اگر بخواهیم کشورمان قوی‌تر شود هم راهش همین صندوق‌ رای است.

وی ادامه داد: روز انتخابات به فرموده رهبر معظم انقلاب روز ملت است و روزی است که مردم صحنه‌دار اصلی کشور هستند و سرنوشت خودشان را تعیین می‌کنند.

فرمانده کل ارتش عنوان کرد: همه نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران که من قبل از اینکه به اینجا بیایم ارتباطی هم با فرماندهان داشتم، رفته‌اند که این واجب عینی را در اول وقت انجام دهند.  در اینجا هم فرماندهانی را که شما شاهد حضورشان هستید در خدمتشان هستیم.

موسوی یادآور شد: امیدواریم که مردم ایران یکبار دیگر با حضور پای صندوق‌ رای، حماسه باشکوهی را رقم بزنند و فرد اصلحی برای ریاست جمهوری اسلامی ایران انتخاب شود.

وی در پاسخ به این سوال که حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای چه تاثیری روی کار شما سربازان در دفاع از کشور دارد، گفت: همانطور که روی اقتدار، مشروعیت و مقبولیت و جایگاه بین‌المللی تاثیر دارد نیروهای مسلح هم این احساس پشتیبانی مردم را بیشتر دارند.

فرمانده کل ارتش گفت: همانطور که می‌دانید که بچه‌های این ملت، ۱۴ هزار کیلومتر آن طرف‌تر در اقیانوس‌ها برای این مردم مأموریت انجام می‌دهند. وقتی می‌بینند مردم تا چه حدی پای کار سرنوشت کشور هستند نیروهای مسلح هم در مرزها، آسمان‌ها،  دلگرم‌تر و امیدوارتر می‌شوند و پایه کارتر وظیفه خودشان را انجام می‌دهند و این موضوعی کاملاً طبیعی است.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز -جمعه ۲۸ خرداد- برگزار شد.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.  

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha