نماینده ولی فقیه در قزوین از ستاد انتخابات استان بازدید کرد

قزوین – ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین از ستاد انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بازدید و با عوامل و دست اندرکاران حاضر در این محل دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز جمعه در بازدید از ستاد انتخابات استان قزوین افزود: شور و نشاط انتخاباتی در شعبات اخذ رای استان به گونه ای است که هرچه دشمن در این دوره تلاش کرد تا انگیزه حضور را از مردم بگیرد گویا برای مشارکت در انتخابات تبلیغ کرده و انگیزه مردم بیشتر شده است.

امام جمعه قزوین گفت: از صبح امروز شاهد حضور حماسی و پرشور مردم در انتخابات هستیم که موجب افزایش امنیت و اقتدار ملت ایران در سطح ملی و بین المللی می‌شود.

وی اضافه کرد: مردم با حضور و مشارکت حداکثری خود در انتخابات مکر، حلیه و نیرنگ دشمنان را نقش بر آب می کنند.

عابدینی خاطر نشان ساخت: این مهم را به خوبی در شعبات اخذ رای استان مشاهده می کنیم و مطمئن هستیم که به برکت خون شهیدان و مظلومیت سردار دلها شهید سلیمانی و همه کسانی که در عرصه مقاومت اسلامی و حمایت دین کوشیدند انتخاباتی پرشور و حماسی را به ثبت خواهیم رساند که نتایج آن در عزت و اقتدار ملت ایران مشاهده خواهد شد.

استان قزوین دارای ۹۴۵ هزار و سه نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

چهار هزار و ۳۶۷ نفر در روستاها و ۸۲۵ نفر در شهرهای استان قزوین در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی به رقابت می‌پردازند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هفت صبح امروز در سراسر کشور آغاز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha