بیش از ۲۲۰ هزار نفر در رفسنجان واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند

کرمان - ایرنا - فرماندار رفسنجان گفت: امسال بیش از ۲۲۰ هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رأی دادن هستند.

به گزارش ایرنا، مجید فصیحی هرندی روز جمعه در حاشیه انداختن رای خود به صندوق در مسجد جامع شهر رفسنجان ضمن دعوت همگان در مشارکت حداکثری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری و روستایی افزود: چهار هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی در این انتخابات حضور دارند.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط شیوع کرونا و اینکه مردم باید پروتکل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند زمان رأی گیری تمدید می شود.

فصیحی هرندی ادامه داد: مردم در رفسنجان به ۷۷ نامزد شورای شهر می توانند رای بدهند و از این تعداد هفت نفر انتخاب می شوند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی، آرمان شهدا و راه امام در این روز با حضور گرم خود دل دوستان را شاد و بدخواهان را ناامید کنند.

فرماندار رفسنجان تأکید کرد: دشمنان ایران اسلامی می خواهند انتخابات ایران با حضور حداقلی برگزار شود تا این عامل را برای تضعیف نظام اسلامی به کار ببرند و مشکلاتی برای کشور در مجامع بین الملل ایجاد کنند که اگر حضور کمرنگ باشد یک عامل مهمی برای توطئه هایشان خواهد داشت.

انتخابات فرصتی برای مشارکت مردم در سرنوشت شان است

امام جمعه رفسنجان نیز گفت: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی این است که به مردم فرصت مشارکت در تعیین سرنوشت شان داده می شود.

حجت الاسلام اصغر عسکری بیان کرد: انتخابات نشان دهنده این است که جمهوریت یکی از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی با جدیت وجود دارد و این امکان به مردم داده می شود که به پای صندوق های رای بیایند و رأی بدهند و میدان داری کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز روز جشن عمومی است و روزی که از همه مردم خواسته شده و این امکان به مردم داده شده که به میدان بیایند تا هم حضور داشته باشند و هم دیگران را تشویق کنند توصیه کرد: مردم  مانند مرد میدان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، میدان داری کنند و به عرصه بیایند.

عسکری افزود: در انتخابات شرکت نکردن هم یک نوع رأی دادن است رای به منافقین و دشمن و رای به همراهی با سلطنت طلب ها است و امروز همه بودن خود را در صف به شکل خاص نشان می دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha