نماینده اردکان، استقبال مردم از انتخابات را بسیار خوب توصیف کرد

یزد - ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: با اینکه هنوز در ساعات ابتدایی رای گیری قرار داریم ولی مراجعه مردم به صندوق های اخذ رای بسیار خوب است .

محمدرضا دشتی اردکانی  روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: از چند ستاد انتخاباتی شهرستان اردکان  بازدید نمودم که با استقبال خوب مردم روبرو بود و هم اکنون نیز به ستاد انتخابات فرمانداری  که  به صورت آنلاین است با آمار مناسبی مواجه شده ام .

وی اظهار امیدواری کرد که مردم با شرکت در حوزه های انتخابیه اردکان و استان یزد و با رای بسیار بالای خود پشتوانه قوی برای رییس جمهور آینده کشور در سطح ملی و بین المللی فراهم کنند .

فرماندار اردکان نیز ضمن قدردانی از مردم خوب اردکان بعلت حضور پرشور خود در انتخابات گفت: این ملت با رای خود با آرمان های نظام و اهداف آن تجدید میثاق کرده اند .

مصطفی پوردهقان اردکان اظهار داشت: دو هزار و ۷۰۰نفر به مدت سه ماه در حوزه های مختلف ، مقدمات برگزاری انتخابات سالم با جذب حداکثری مردم  را مهیا کردند.

وی در ادامه یادآور شد : مجددا و به سهم خود لازم می دانم از مردم نجیب و بزرگوار شهرستان اردکان  دعوت نمایم که با حضور پرشور خود و با بررسی های انجام داده در بین کاندیداها شورای اسلامی شهر و ریاست جمهوری ، رای خود را در صندوق های رای بیاندازند .

 شهرستان ۱۱۸ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق،  احمدآباد و اردکان است.

۹۶۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و ۹۵۳ شعبه هم برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان یزد منظور شده و ۷۳۳ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار  نفر جمعیت دارد که ۸۷ درصد در شهرها و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha