بهترین گزینه در برابر توطئه های دشمنان حضور مردم در انتخابات است

یزد - ایرنا - فرماندار بهاباد با اشاره به لزوم حضور حداکثری شهروندان در شعبه های اخذ رای، گفت: مردم با مشارکت خود در انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند و بهترین گزینه هم برای بی‌اثر کردن توطئه‌های دشمنان، حضور پرشور و آگاهانه آنهاست.

به گزارش ایرنا ، محمد مهدی خانی زاده بهابادی روزجمعه در حاشیه بازدید از تعدادی شعبه های اخذ رای در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: امروز مردم ایران حماسه دیگری به ویژه شهروندان انقلابی بهاباد خلق می کنند و برای سربلندی و اعتلای کشور به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفته و در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند.

رییس هیات اجرایی انتخابات بهاباد تاکید کرد: فرآیند رأی گیری در تمامی شعبه های اخذ رأی شهرستان بدون هیچ گونه مشکلی که از ساعت هفت صبح آغاز شد،ادامه دارد و مردم با رعایت اصول بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک به خوبی موارد  بهداشتی را رعایت می‌ کنند.

وی افزود : حضور پر رنگ مردم در پای صندوق‌های رأی پاسخ دندان شکنی به آمریکای جنایتکار و دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یعنی حمایت از اسلام است، افزود: با توجه به اینکه در ایران حکومت اسلامی برقرار است همه ما وظیفه داریم از این امر صیانت کنیم، بر این اساس یکی از مراحل صیانت حمایت از انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات نمایش قدرت نظام  است ، اظهار امیدواری کرد که مردم قدرت خود را در تصمیم گیری ها به دشمنان  با حضور گسترده خود امروز در انتخابات نشان می دهند.

خانی زاده بهابادی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات و تاکید بر حضور پرشور مردم در این رویداد ملی افزود: انتخابات حق تعیین سرنوشت مردم و هدیه الهی است که خداوند به ما عطا کرد باید با انتخاب فرد اصلح خدمت بزرگی را انجام دهیم.

وی بیان کرد: در شهرستان بهاباد ۱۰ هزار و ۹۰۶ نفر واجد شرایط حق رای هستند که از این تعداد ۲۵۰ نفر رای اولی هستند.

فرماندار بهاباد به همراه اعضای بازرسی ستاد انتخابات و تعدادی از دست اندرکاران انتخابات استان یزد از چند شعبه اخذ رای بازدید کردند.

۹۶۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و ۹۵۳ شعبه هم برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان یزد منظور شد و ۷۳۳ هزار نفر هم در استان واجد شرایط رای دادن هستند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار  نفر جمعیت دارد که ۸۷ درصد در شهرها و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha